relaxace, regenerace, detoxikace, poradenství

Adresa:
MASÁŽE U ŠIKULKY
Nerudova 1881
530 02 PARDUBICE

Telefon:
(+0420) 732 737 985

jitka.sikulova@centrum.cz

Přijďte a já Vás budu hýčkat...

Získejte více energie díky životní rovnováze!

Můžete pravidelně cvičit a při chybném stravování to nebude ono. Můžete mít vzorný jídelníček a při stresu to také nebude ono...

Umíte vypnout a udělat si čas jen sami pro sebe? Umíte se pro něco nadchnout a užít si radost z neobyčejně obyčejných věcí? Víte, proč má někdo energie na rozdávání a jiný s únavou už vstává? Proč někdo bojuje s každým kilem a někdo žádné kalorie počítat nemusí? Nebo proč někdo onemocní s prvním sychravým dnem a jiný už nebyl nemocný mnoho let?

Kvalitu života zvyšuje Vaše vitalita. Stupeň vitality určuje životní rovnováha. Nejsou to žádná kouzla ani něco pro pár vyvolených. Cítit se dobře, prožívat radost a užívat si pevného zdraví může každý z nás. Každý, kdo je ochoten udělat něco sám pro sebe.

Rozdělme svůj život na tři základní oblasti a pozorujme, jestli jsou ve vzájemné rovnováze:

  • PRÁCE - těší Vás a naplňuje nebo je pro Vás jen nutným zlem? Přináší Vám radost nebo stres? Nemáte ji, máte jí málo a nebo tolik, že Vám už nezbývá čas na Vaše blízké ani na sebe samé?
  • VZTAHY - je Vaše rodina Vaší jistotou a klidným přístavem nebo spíš peklem na zemi? Máte své přátelé, alespoň jednoho, se kterými se na sebe můžete vždy spolehnout nebo jen pár známých, co přijdou když pořádáte mejdan? Děláte občas pro někoho něco jen tak a udělá to někdy někdo pro Vás?
  • VAŠE TĚLO A MYSL - čím své tělo krmíte a co za to od něj očekáváte? A jsou to vůbec reálná očekávání? Můžete jíst zdravě a přitom si pochutnat? Můžete jíst zdravě a přitom se neomezovat? Jsou opravdu nutné doplňky z lékárny? Víte, co Vaše tělo potřebuje, aby bylo zdravé? A čím napravovat, co zrovna úplně v pořádku není? A co Vaše mysl, umíte relaxovat a uvolnit se? Umíte správně dýchat? A jak zřejmě tušíte, bez pohybu to nepůjde! Který pohyb je vhodný pro starší a netrénované osoby? A co když Vás trápí některá chronická či civilizační nemoc, jak moc se máte hýbat, aby to nebylo potom ještě horší?

Nevíte jak na to nebo to víte ale nějak Vám chybí vůle? Že je to hodně otázek a odpověď žádná?

Máte-li pocit, že Vám můžu pomoci právě já, ráda to pro Vás udělám. Poskytuji služby jako masérka, poradkyně v oblasti výživy a životního stylu a jsem instruktorka pro Nordic Walking. Zajistím Vám služby osobního trenéra nebo fyzioterapeutky, kteří Vám provedou pohybovou diagnostiku a sestaví cvičební jednotku vhodnou právě pro Vás.

Zavolejte, zeptejte se, objednejte se a přijďte! Těším se na Vás.